Denmark & Friends 2019
Kastrup
Denmark
 
3x3x3 Cube
Final
2x2x2 Cube
Final
4x4x4 Cube
Final
5x5x5 Cube
Final
6x6x6 Cube
Final
7x7x7 Cube
Final
3x3x3 Blindfolded
Final
3x3x3 One-Handed
Final
3x3x3 With Feet
Final
Megaminx
Final
Pyraminx
Final
Clock
Final
Square-1
Final
4x4x4 Blindfolded
Final
5x5x5 Blindfolded
Final
3x3x3 Multi-Blind
Final
 
Competitors
Aaron Joshua Doerner
Adam Greenwood
Aleksi Tuononen
Alex Kekkonen
Alex Stern
Alexander Karlov
Alfred Saidlo
Amos Nordman
Anders Berggren
Andreas Pung
Andrei Solntsev
Andy Nicholls
Arthur Garcin
Arttu Puttonen
Asger Knude Jacobsen
Aurelien Souchet (高凡)
Ben Ridley
Birk Bredland
Callum Goodyear
Calvin Nielson
Carl Emil Exner
Casper Spanggaard Caspersen
Chong Jen Foong
Chris Mills
Christoffer Graversen
Christopher Morris
Daniel Anker Hermansen
Daniel Vædele Egdal
Daniel Wallin
Daniel Yakhkind
Darja Makurina
Eemil Lahti
Elvin Thorsen
Emilia Friberg
Eoin Dowling
Erik Bryland
Ethan Pride
Fabian Auroux
Fedor Abaev
Finn Ickler
Francis Daniels Veğeris
Fredrik Trondhjem
Gert Kevin Aamisepp
Hari Anirudh
Helmer Ewert
Henrik Buus Aagaard
James Molloy
Jan Erik Soosaar
Jānis Zirnis
Jason Harley
Jēkabs Janovs
Jessica Moens
Joonas Silvennoinen
Joy Liou Liu
Juho Arjanne
Jules Desjardin
Juuso Suutari
Kaisa Exner
Karina Grandjean Beck
Karla Struer Lund
Kaur Tuule
Knut Skaug Haraldsen
Laura Holzhauer
Laurids Abelsen Holm
Linus Laurén
Magnus Patrick Kanstrup
Magnus Søndergaard Byrne
Malte Oliver Bøgh Kjøller
Marcus Moberg
Martin Vædele Egdal
Mathias Søndergaard Byrne
Mats Valk
Mikela Elleby Jørgensen
Mikus Lembergs
Nathaniel Berg
Niko Ronkainen
Ole Nikolai Gjerset
Oscar Roth Andersen
Pessi Ansaranta
Philipp Danileiko
Philipp Weyer
Rasmus Stub Detlefsen
Remo Pihel
Sam Spendla
Samuli Laine
Santeri Laine
Sebastian Alanen
Sebastian Weyer
Steffen Nielsen
Thomas Sonnenberg Jarner
Thor Muto Asmund
Timo Norrkniivilä
Ulrik Bredland
Veronika Becková
Viktor Zenk
Viljami Mettovaara
Wilhelm Kilders
Yuval Porat
Zoé de Moffarts
 



No events open yet in this competition