Campeonato Interescolar JC 2018
João Câmara, Rio Grande do Norte
Brazil
 
3x3x3 Cube
First Round
Final
2x2x2 Cube
First Round
Final
Megaminx
Combined Final
Pyraminx
First Round
Final
Skewb
Final
Square-1
Combined Final
 
Competitors
Adrian Daniel Dantas da Silva
Alessandro Ferreira de Andrade
Aline da Silva Cavalcanti
Alisson Leandro Silva Costa
Ana Patricia Estêvão da Silva
Brena Thais Pereira de Souza Nascimento
Caio Henrique Silva de Oliveira
Camila Jordana Ribeiro Teixeira
Carlos Henrique Andrade Sobrinho
Daniel Gomes da Silva Filho
Daniel Ramon de Freitas Ferreira
Deyse Pereira da Silva
Diogo Rafael Almeida da Silva
Edvan Pontes de Oliveira
Emanuel da Silva Borges
Eric Leonardo de Oliveira da Silva
Erika cristina da Silva Sebastião
Feliphe Cruz
Francisco Fabiano Santos do Nascimento
Francisco Willem Romão Moreira
Gizely Pereira da Silva
Greice Kelly Barbosa da Silva
Helena de Melo Monastirski
Israelly Zenmilly Da Silva
Jailson Dantas da Silva Junior
Jamisson Felipe de Melo Barbosa
Jefferson Nunes Brito de Oliveira
João Ebert da Silva de Andrade
João marcos nascimento santana
João Paulo Lima dos Santos
João Pedro de Lima Souza
João Victor Silva de Lima
João Vitor de Pinho Pereira
Jonas De Andrade França
Jordana beatriz dos santos cardoso
José Breno Góis Da Silva
Jose Mario Paulino do Nascimento
Josuel da Silva Araujo
Julya de Melo Monastirski
Kamilla Augusto Nunes
Laislane Barbosa Soares e Silva
Larissa Beatriz de Araújo Taveira
Larissa Câmara da Conceição
Luana Andrielle Pereira Monteiro Santos
Manoel Messias Inácio Bandeira
Marcos Vitor da Silva
Maria Flor Oliveira de Medeiros
Matheus Aimar Silva Câmara
Mayara De Lima Bezerra
Maynara Oliveira da Silva
Mazinho Soares do Nascimento
Monique Damasceno De Lima
Niewerton Lima da Solidade
Nycolle Beatriz Rafael de Souza
Orfeu Lima da Silva
Pablo Eduardo Nikolais Teixeira Bonifácio da Silva
Pedro Gabriel Martins da Silva Melo
Phelyppe Álex Vicente da Silva
Rafael Ribeiro Silva
Rebeca Costa Barbosa
Rhayra Fernanda Medeiros Sena
Severino Carvalho da Silva Neto
Thalison Roberto Ferreira de Sousa
Victor Medeiros Rebouças
Vinicius Daniel Pires Thome
Walterklayson dos Santos Monastirski
Yêsa Rouane Rodrigues Fonseca
 
Schedule
 

Saturday - August 11th, 2018

08:00

REGISTRATION

09:00

Skewb

 Final
09:30

Square-1

 Combined Final - Cutoff 2:00
10:00
10:30

Megaminx

 Combined Final - Cutoff 3:00
11:00

2x2x2 Cube

 First Round
11:30

LUNCH

12:45

3x3x3 Cube

 First Round
14:00

Pyraminx

 Final
14:30

3x3x3 Cube

 Second Round
15:00

2x2x2 Cube

 Final
15:30

3x3x3 Cube

Final
16:15

AWARDS

All times are BRST (GMT-3)