Atlanta Subdivisions 2018
Dunwoody, Georgia
United States
 
3x3x3 Cube
First Round
Second Round
Final
4x4x4 Cube
Combined First
Second Round
Final
5x5x5 Cube
Combined First
Final
6x6x6 Cube
Combined Final
3x3x3 One-Handed
Combined First
Final
3x3x3 With Feet
Combined Final
 
Competitors
Amos Johnson
Angel Lendor
Ben Brown
Benjamin Allen Russell
Benjamin Darke
Benjamin Finley Lumpkin
Brandon Buchalter
Cari Goslow
Charles Votin
Chris Tran
Christopher Cabrera
Cody Lilly
Cody Petitt
Daniel Fernandez-Pantaleon
Daniel Mullen
David Beugnon
David Govea
Didi Stone
Gray Stephenson
Hannah Franklin
Harry Goslow
Henry Moody
Holden Grey Phillips
Holden Spies
Ian Drake
Isaac Fernandez-Pantaleon
Ivwananji Caleb Sichizya
Jack Riordan
Jackson Bell
Jacob Keener
Jacob Thompson
Jared Stinson
Jeff Stinson
Joseph Elijah Davis
Joseph Lee
Katie Hull
Kelsey Cannon
Kieran Dizon
Matthew Gillin
Micah Morrison
Miguel Lopez-Lopez
Nandu Dakka
Nathan Campbell
Nathan Grimes
Noah Joiner
Nolan Curran
Owen Dove
Owen Morrison
Pranav Sambhu
Raymond Goslow
Reece Herman
Ryan Knight
Sean Skinner
Simon Guterman
Sophia Goslow
Sungananji Joshua Sichizya
Will Peacock
William Kilgren
Yashmith Kondaveeti
Yi-Fan Wu (吳亦凡)
Yunus Shabandri
 

Didi Stone   ·   United States   ·   see his WCA's official results

#event / roundt1t2t3t4t5averagebest
1913.6514.92DNF18.0424.0819.0113.65
1012.7913.2114.9416.1113.5513.9012.79
712.0321.2511.0211.0812.40 PB 11.84 PB 11.02

#event / roundt1t2t3t4t5averagebest
121:15.081:00.3058.571:08.3659.131:02.6058.57
101:07.061:03.3857.2856.43DNF1:02.5756.43
954.351:04.171:00.151:01.791:16.33 PB 1:02.04 PB 54.35

#event / roundt1t2t3t4t5averagebest
142:52.372:53.28     PB 2:52.37

#event / roundt1t2t3t4t5averagebest
1229.6038.9431.0331.2742.13 PB 33.7529.60
16DNF1:00.0035.0243.3928.0646.14 PB 28.06

Personal, national, continental and world records are calculated from a copy of the official results, of which the World Cube Association is source and owner
This copy could be not actual or not up to date