CSP Open 2018
Ha Noi
Vietnam
 
3x3x3 Cube
First Round
Final
4x4x4 Cube
Combined Final
5x5x5 Cube
Combined Final
3x3x3 One-Handed
Combined Final
Megaminx
Combined Final
Skewb
Combined Final
 
Competitors
Bùi Đức Duy
Bùi Đức Thắng
Doãn Tuấn Kiệt
Dương Trần Hoàng Anh
Hoàng Hà Thủy Tiên
Hoàng Hải Nam
Hoàng Huy Trường
Hoàng Ngọc Thành
Hoàng Nguyên Sơn
Kim Minh Đức
Lê Minh Hiếu
Lê Nguyên Bách
Lê Nguyên Vũ
Lê Phú Quang
Lê Quang Minh
Lê Thanh Huyền
Lê Văn Nam Khánh
Lê Đình Lộc
Lò Hải Long
Lưu Văn Khánh
Nghiêm Xuân Bách Khoa
Ngô Minh Đức
Ngô Phương Chí
Nguyễn Công Nghị
Nguyễn Cửu Hùng Minh
Nguyễn Giang Trung
Nguyễn Hải Đăng
Nguyễn Hoàng Nhật Nam
Nguyễn Hùng Long
Nguyễn Hữu Duy
Nguyễn Kim Lân
Nguyễn Lê Minh
Nguyễn Mạnh Hưng
Nguyễn Minh Nghĩa
Nguyễn Nam Khánh
Nguyễn Thái Bình
Nguyễn Thành Đạt
Nguyễn Thiện Minh
Nguyễn Thừa Vũ
Nguyễn Trâm Anh
Nguyễn Trần Đức Minh
Nguyễn Trịnh Nhật Minh
Nguyễn Trung Đức
Nguyễn Trường Giang
Nguyễn Tuấn Minh
Nguyễn Tuấn Tú
Nguyễn Việt Bách
Nguyễn Việt Hoàng
Nguyễn Viết Huy
Nguyễn Đình Tuấn Nghĩa
Nguyễn Đức Nhật
Nguyễn Đức Tuấn
Phạm Lê Đức Anh
Phạm Quang Minh
Phạm Quốc An
Phạm Văn Hào
Phạm Văn Tới
Phạm Đình Tú
Phạm Đức Minh
Phạm Đức Phước
Phan Vũ Huy
Tô Đàm Quân
Trần Bảo Anh
Trần Doãn Minh Nhật
Trần Hà Vy
Trần Hoàng Giang
Trần Mạnh Tuấn
Trần Nhật Huy
Trần Quang Duy
Trần Quang Mạnh
Trần Thành Long
Trần Triệu Tuấn Kiệt
Trần Trung Hiếu
Trần Tuấn Minh
Trần Việt Quang
Trang Bảo Minh
Trịnh Nguyên Anh
Vũ Hoàng
Vũ Minh Hiển
Vũ Trường Sơn
Đàm Sơn Quý
Đặng Anh Kiên
Đặng Hoàng Hiệp
Đặng Hoàng Sơn
Đặng Nguyên Khang
Đặng Thị Khánh Linh
Đào Duy Anh
Đào Tuấn Kiệt
Đinh Phúc Hưng
Đỗ Duy Long
Đỗ Hà Phương
Đỗ Quang Hưng
Đỗ Quang Minh
Đỗ Quốc An
Đỗ Vũ Minh
Đoàn Tiến Minh
Đồng Tiến Minh
 
Schedule
 

Sunday - April 1st, 2018

07:30

REGISTRATION

08:00

3x3x3 Cube

 First Round
11:00

Skewb

 Combined Final
Cutoff 30.00
12:00

LUNCH

13:00

3x3x3 One-Handed

 Combined Final
Cutoff 50.00
14:00

Megaminx

 Combined Final
Cutoff 2:30
15:00

4x4x4 Cube

 Combined Final
Cutoff 1:00
16:30

5x5x5 Cube

 Combined Final
Cutoff 2:00
17:30

3x3x3 Cube

 Final
18:00

AWARDS

All times are ICT (GMT+7)