Speed Days Kraśnik 2017
Kraśnik
Poland
 
Rubik's Cube
First Round
Second Round
Final
2x2x2 Cube
Combined First
Second Round
Final
4x4x4 Cube
Combined First
Final
5x5x5 Cube
Combined First
Final
6x6x6 Cube
Combined First
Final
7x7x7 Cube
Combined First
Final
3x3x3 Blindfolded
Final
3x3x3 Fewest Moves
Final
3x3x3 One-Handed
Combined First
Final
3x3x3 With Feet
Final
Megaminx
Combined First
Final
Pyraminx
Combined First
Second Round
Final
Rubik's Clock
Combined First
Final
Skewb
Combined First
Second Round
Final
Square-1
Combined First
Final
4x4x4 Blindfolded
Final
5x5x5 Blindfolded
Final
3x3x3 Multi-Blind
Final
 
Competitors
Adrian Okleciński
Adrian Wach
Andrzej Kwiatkowski
Antoni Rumowski
Arkadiusz Abramowski
Błażej Parada
Daniel Chudecki
Dawid Nowak
Filip Owsiany
Grzegorz Łuczyna
Igor Kowalczyk
Jakub Abramek
Jakub Chmiel
Jakub Kipa
Jan Zych
Jonatan Kłosko
Kacper Rączka
Kacper Szeląg
Kamil Michalak
Kamil Przybylski
Kamil Łukaszewski
Konrad Dudek
Krystian Załuski
Maksymilian Majcher
Mateusz Gil
Mateusz Kotwica
Mateusz Rak
Mateusz Smycz
Michał Halczuk
Michał Mlostek
Mikołaj Tyra
Olaf Filar
Olaf Wdowiak
Patryk Skrzyński
Paweł Sękul
Paweł Wdowiak
Piotr Dryla
Piotr Kochańczyk
Piotr Tokarski
Przemysław Kruczek
Przemysław Piątek
Przemysław Rogalski
Rafał Waryszak
Roman Bureć
Tiancheng Feng (冯天成)
Tomasz Burliga
Tymon Kolasiński
Wiktor Smorąg
Witali Bułatow
Wojciech Knott
Wojciech Szatanowski
Wojciech Łukasik
Łukasz Burliga
 
Schedule
 

Saturday - June 10th, 2017

08:30

REGISTRATION & OPENING CEREMONY

09:00

Pyraminx

 Combined First - Cutoff 20.00
09:40

Skewb

 Combined First - Cutoff 20.00
10:15

7x7x7 Cube

 Combined First
Cutoff 4:40
10:15

6x6x6 Cube

 Combined First
Cutoff 3:20
11:00

3x3x3 Fewest Moves

 Final
11:35

3x3x3 One-Handed

 Combined First
Cutoff 30.00
12:30

4x4x4 Cube

 Combined First
Cutoff 1:20
12:50

3x3x3 Multi-Blind

 Final
First Attempt
13:30

BREAK

14:10

2x2x2 Cube

 C. First - Cutoff 10.00
14:25

5x5x5 Blindfolded

 Final
14:45

Rubik's Clock

 Combined First
Cutoff 20.00
15:35

Megaminx

 Combined First - Cutoff 1:45
16:10

3x3x3 With Feet

 Final
16:10

Square-1

 Combined First
Cutoff 40.00
17:00

5x5x5 Cube

 Combined First
Cutoff 1:50
17:50

Pyraminx

    Second Round
18:10

Skewb

    Second Round
Sunday - June 11th, 2017

08:20

2x2x2 Cube

 Second Round
08:40

3x3x3 Multi-Blind

Final
Second Attempt
08:55

Rubik's Cube

 First Round
10:05

Rubik's Clock

 Final
10:05

7x7x7 Cube

 Final
10:35

Pyraminx

    Final
10:55

5x5x5 Cube

 Final
11:10

4x4x4 Blindfolded

 Final
11:30

Skewb

    Final
11:55

4x4x4 Cube

 Final
12:30

Rubik's Cube

 Second Round
13:05

BREAK

13:45

Square-1

 Final
13:45

6x6x6 Cube

 Final
14:20

Megaminx

    Final
14:45

3x3x3 One-Handed

 Final
15:20

2x2x2 Cube

    Final
15:35

3x3x3 Blindfolded

 Combined Final
Cumulative limit 10:00
16:25

Rubik's Cube

 Final
17:15

AWARDS

All times are CEST (GMT+2)